SJ- Koně v akci 2003

12. července 2006 v 16:03 | Alenka
Členové Selské jízdy Nechanice stejně jako v letech minulých ani v roce 2003 nespali. V průběhu roku uspořádali dva veřejné tréninky: první se uskutečnil v Benátkách na pozemku bratra Neumana a druhý na hřišti Sokola Chlum, kde se pořádají závody a tréninky již několik let.
Dále byly uspořádané jedny skokové a drezurní závody. Jezdci a jezdkyně se se svými koňmi zúčastňují závodů po celém regionu Východních Čech, kde dosahují dobrých výsledků.
Vyvrcholením celé jezdecké sezóny bylo vystoupení v Pardubicích v rámci mezinárodní výstavy "Koně v akci 2003". Jezdci a jezdkyně na svých koních předvedli přítomným divákům čtverylku, která byla doprovázena Smetanovou "Vltavou". Mnoha divákům, především však těm, kteří pamatují ideály Selské jízdy z dob svého mládí, toto předvedení vlilo slzy do očí a vystoupení bylo odměněno bouřlivým potleskem.
Ukončení jezdecké sezóny proběhlo tradiční Hubertovou jízdou s večerním posezením.
Členové Selské jízdy se taktéž zúčastňují ve svých nových krojích nejrůznějších společensky prestižních akcí u příležitosti státních svátků a podobně.
Ani po této činnosti práce nekončí, na 24. ledna přichystali členové ples v Hněvševsi a v průběhu března se sejdou na výroční členské schůzi.
I tak, po vší náročné činnosti, se všichni jezdci a jezdkyně starají o své čtyřnohé kamarády velice pečlivě. Přeji všem členům Selské jízdy Nechanice hodně zdraví a elánu do další činnosti v roce 2004.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama